Cześć!

Od dekady zajmuję się badaniem Bliskiego Wschodu, jego kultury, polityki i konfliktów, zarówno dziennikarsko, jak i naukowo. Jestem doktorantem Uniwersytetu Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie i publicystycznie współpracuję z licznymi wydawnictwami w Polsce, starając się przyglądać światu i zgodnie ze swoją wiedzą i sumieniem go opisywać.

Nie jestem aktywistą, moją rolą nie jest branie stron i dyktowanie czytelnikom i słuchaczom tego, co moim zdaniem powinni myśleć. Jeśli podoba Ci się takie podejście, zapraszam do czytania moich tekstów!

Przedstawiam świat tak, jak go widzę i opowiadam o nim czytelnikom takim jak Ty!

Po co subksrypcja?

Subksrybując mój newsletter otrzymujesz na bieżąco powiadomienia gdy tylko napiszę nowy artykuł. Nie przeoczysz już żadnego, a regularnie w Twojej skrzynce znajdzie się porcja dobrej publicystyki!

Wesprzyj moją pracę!

Jeśli uważasz, że moja praca jest wartościowa, możesz zdecydować się na płatną subskrypcję. Dzięki temu otrzymasz dostęp do wszystkich tekstów. Część z nich może być czasowo dostępna jedynie dla subksrybentów, którzy decydują się na ten rodzaj wsparcia mojej działalności!

Możesz też postawić mi wirtualną kawę na buycoffee.to/stosunkowobliskiwschod albo zostać patronem na Patronite.pl/stosunkowobliskiwschod

Subscribe to Stosunkowo Bliski Świat

Międzynarodowa polityka, nowe tendencje społeczne, zamieszanie na polskim podwórku? O tym, i wielu innych kwestiach, przeczytacie tutaj.

People

Politolog, kulturoznawca bliskowschodni. Autor podcastu Stosunkowo Bliski Wschód. Doktorant Uniwersytetu Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie. Od lat obserwuje politykę międzynarodową, a także absurdy rzeczywistości.